BOHEMIAN WATER від Couture Parfum

Ви теж судячи з назви подумали, що це легкий свіжий аромат?)

Не знаю як ви, а я так

Але насправді це не так. Дані парфуми мають чітку деревинну спрямованість. Настільки, що інше відчувається доволі легкими акордами, десь на фоні.

Шафран у Bohemian Water виступає тією самою нотою, яка коливається між рослинністю та лікарнею (йодом, ліками загалом). І так, друге зі старту проявляється яскраво. Трохи перебиває його димний уд. Уже тут відчувається потужна деревинність і димність. Вона, як на мене, супроводжує аромат до самого кінця.

Однак ні. Нарешті відчутна не лише строга унісекс деревинність, от проявляється кисло-солодке комбо з малини і цитруса. Якщо другий ледь відчутний і швидко зникає, то малина дуже яскрава і соковита, її також чую ще довго.

Березу і бурштин у кінцевих нотах я б точно не вгадала! Однак відчувається щось вершкове, ванільне. Що воно таке і звідки у такого роду ароматі?)) А це бензоїн, який пом’якшує деревину різкість. Він обрамляє аромат в аристократичну невагому буденність.

Загалом аромат звучить достойно, ненав’язливо, доречно практично до будь-якого образу і настрою.

Стійкість як і в інших ароматів бренду чудова. На тілі він відчуватиметься і тягнутиметься шлейфом близько 4-6 год.

Продукти для цього looks

Couture Parfum Bohemian Water
Couture Parfum Bohemian Water
Couture Parfum Bohemian Water