Трохи косметичних обновок з Makeup та не тільки

Чим підняти собі настрій? Для мене це піти у спортзал та заказати приємні косметичні обновочки

Сьогоднішні покупки – втілення того, що я довго бажала та все руки ніяк не доходили купити. Але в цей раз вирішила, що бажання повинні здійснюватися, хоча б маленькі.

Рідка стійка помада з вініловим фінішем Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink № 100 – зараз це мої улюблені помадки. Люблю їх за стійкість та відносний комфорт. Цей відтінок у мене є, але він вже закінчується. До речі, для мене це улюблений відтінок. Про нього я писала тут - https://club.makeup.com.ua/post/38871/

Maybelline Superstay Skin Tint у відтінку 03 – багато читала про цей тональний. Дуже мене зацікавив своїм легкою текстурою та гарним покриттям. Не дочекалася я, щоб якийсь з моїх тональних скінчився, та купила все ж таки )) У мене не дуже світла шкіра, тому, гадаю, що відтінок 03 підійде. Потім буде допис

Стійка крем-фарба для волосся Garnier Color Sensation – моя постійна покупка, купую у відтінку 110 (приємний пшеничний блонд)

У посилочку MUP поклали пробник від Garnier – дрібничка, а приємно

Пробники парфумів(це єдине, що я купувала не на Make up). Вони всі більш осінні, але дуже цікаві.

Набір пов'язок, трикотаж "Marsala&White" MAKEUP – моя пов’язочка вже дуже стара. А тут 2 шт у наборі, одна мені, інша – мамі. Дуже зручно. По якості ще не знаю які. Але, завжди аксесуари від Make up мене радують

Рушник-тюрбан для сушіння волосся, блакитний Cosmo Shop – довго думала, чи потрібен він мені. Але, гуляти, так гуляти ))) Сьогодні розпакувала посилку, відфотографувала та намагалася його зав’язати на голові. У дівчаток так красиво та охайно виходить, а у мене – якесь гніздо ))) Але трохи покористуюся, розповім потім як воно.

На цьому у мене поки що все. Всім дякую, що заглянули 😊

Продукти для цього looks

Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink
Всі відгуки (460)
Maybelline Superstay Skin Tint
Всі відгуки (22)