Чутлива шкіра, мій догляд на кожен день

Мій тип шкіри: комбінована чутлива. Буває зневоднена.

Зараз я користуюся аптечною косметикою від Avene. Зазвичай в косметичці Bioderma (поділюсь згодом), шукала альтернативу, зупинилася на Avene.

Отже зараз основні мої фаворити від Avene у догляді для того ,аби шкіра була максимально ніжна та зволожена, мала рівний тон.

1. Ощищуюча пінка -мус Avene Eau Thermale Cleansing Foam. Справді крута (повторюю уже вдруге). Вистачає на 4 місяці.

2. Лосьон Avene Soins Essentiels Gentle Toner , основне, що він дає так це круто спрацювати в подальшому крему, і зволожити шкіру ніби з середини. Тобто працює як провідник. Не забудь струхнути, він ніби двофазний, але текстура водички.

3. Крем зволожуючий насичений Avene Hydrance Rich Hydrating Cream (використовую середина осені, зима, початок весни). Має досить плотну текстуру, але якщо нанести попередьно тонік, то наноситься легко. Рекомендую брати з тоніком. Шкіра з ним дуже ніжна і не переобтяжує.

4. Емульсія зволожуюча легка Avene Hydratation Hydrance Optimale Leger ( краще на квітень-травень, літо, вересень) Текстура дійсно дуже легка. Але зволоження вистачає. Під мейк лягає добре, не скочується.

Продукти для цього looks

М'який лосьйон
Зволожуюча емульсія