Поповнення місяця на поличці

Цього місяця якось були поповнення зі всюди потрошки 😄Зібрала їх разом, щоб відзвітувати перед вами і собою)

1 Аромадифузор Avenue Des Parfums Home Musk & Floral - квітковий східний аромат буде в мене красуватись на столику у вітальні;

2 Парфумована вода Avenue Des Parfums Glory Athens - давно хотіла спробувати такі східні квіткові аромати, мені здається на початок осені це саме те попадання;

3 Гель для душу Avenue Des Parfums Style Milano - парфумований, що урізноманітнити рутинний процес;

4 Крем для обличчя Manyo Bifida Biome Aqua Barrier Cream - нарешті і я його собі придбала, він в мене в хотілках вже два роки був , і вдалось вихопити його ще по дуже хорошій ціні, дякую krutoguuz 🤍

5 Набір мініатюр від La Roche-Posay - отримала в подарунок від представників на мейкапі за заповнення анкети по телефону, а саме як мені нова версія Ефаклар, яку я придбала раніше. Мініатюрка мабуть у старій версії, то я якраз її тестую на проблемній зоні з постакне. Поділюсь враженням пізніше, чи дієва. А міцелярна як чудове доповнення, буде мені у поїздки 🤍

6 Туш Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Full Volume Ultra-Length Mascara - дуже хотілось коричневу туш, але на Hedonic зажала гроші 😄 Взяла таку, і я вражена, бо вона не дуже поступається у якості та хорошій кісточці. Тепер хочу таку ще чорну.

7. Пробник в подарунок, але буде важко оцінити продукт з азелаїновою кислотою тільки за один раз.

Пробували щось з цього, чи би щось дуже хотілось? 😊