Avenue Des Parfums | Знову розпаковка! Нова порція ольфакторних вражень

Всім привіт! Яке ж це свято поповнювати свою поличку новими ароматами та відкривати для себе щось новеньке та цікаве! Avenue Des Parfums - це наш український та дуже ароматний бренд. У їхньому асортименті можна знайти не лише парфуми, а й аромадифузери, гелі для душу, місти та рум-спреї 😋 Чим більше переглядаю асортимент, тим більше хочеться усе-усе спробувати. І все ж, що мені приїхало?

Я довго дивилась на свою парфумерну поличку, та зрозуміла, що не маю в своїй колекції одного з досить популярних напрямків - східних квіткових ароматів. Тому, я негайно вирішила це питання флаконом Sexy Miami. Він - про смачне праліне, інтелігентну ваніль та квітковий букет. Ну дуже смачний та спокусливий, тож я неодмінно розповім про нього в окремому дописі ☺️

Ну і хто я така, щоб не понабирати пробників? По мірі того, як часто може змінюватись настрій, такий формат є дуже зручним: 2 мл цілком вистачить, щоб розносити аромат, а ще легко взяти з собою в сумку чи невеличку подорож. Тому, я прихватила аж 6 ароматів: Romantic Saint-Tropez, Chilly Pattaya, Mystic Mexico City (жіночі), Legend New York, Fancy London та Lucky Vegas (чоловічі, хоч для мене уже все унісекс 😁). Кожен з них має свій характер, і я люблю різноплановість. Приймаюсь за тестування та обоʼвязково поділюсь враженнями про кожен 🩷

Гарних всім вихідних!

Продукти для цього looks

Avenue Des Parfums Sexy Miami
Всі відгуки (10)
Avenue Des Parfums Legend New York
Всі відгуки (3)
Avenue Des Parfums Lucky Vegas
Всі відгуки (3)
Avenue Des Parfums Mystic Mexico City
Всі відгуки (3)
Avenue Des Parfums Romantic Saint-Tropez
Всі відгуки (4)
Avenue Des Parfums Chilly Pattaya
Всі відгуки (4)
Avenue Des Parfums Fancy London
Всі відгуки (4)