Новий ароматний день з Avenue Des Parfums

Добрий ранок! Що ж, вже на днях розповім вам про свій перший флакон Sexy Miami, але вчора я ще забрала з пошти аромадифузор (який вже і стоїть у мене на тумбі та тішить своїм чудовим ароматом!) та новий флакончик Pink Maldives, який по настрою є схожим на Рink molecule 090.09 від Zarkoperfume. Я теж ним вчора перед сном напшикалась і здивувалась, що все ж спонтанно МОЖНА обрати аромати, які будуть 100% попаданням в сердечко. І головне - без дубляжів у моїй колекції 😋

Раніше я думала, що для дифузора слід вибирати цитрусовий, вишневий, пʼянкий аромат, але після першої невдалої спроби я зрозуміла, що мене тошнить від такого в хаті 😵‍💫 Тому цього разу я обрала жасмин та сливу (Jasmine & Plum). Дуже ніжно, ненавʼязливо та приємно. Нарешті те, що, на мою думку та особисте сприйняття, личить по настрою для звучання в кімнатному просторі 🤤

Щодо парфуму Pink Maldives - так це нова для мене історія. Мої перші враження: ммм, абрикос із горілкою 🤣 Буду більш детально його слухати та спостерігати за нотками, тому, до зустрічі в наступних дописах! Спокійного всім дня 🤗

Продукти для цього looks