#myzodiacsignmakeupclub

Дуже крута тема розіграшу!
Колись почала і так не завершила. Зараз навіть з'явилося натхнення доробити 😊
Вам покажу те, що у мене вийшло,  можливо хтось впізнає себе)) Пишіть ваші здогадки ❤️
Перший знак мій. Найперше, що спадає на думку, це те що мені дуууже важко з вибором. Можу неділями обирати, в результаті або відмовитися, або взяти все і одразу 🤣 Як ви зрозуміли спонтанні рішення то не моє )))

5 особливостей характеру:

1. Мрійливість (вранці, в обід та на вечерю). Обожнювала візуалізувати своє майбутнє ще до того як це стало мейнстрімом.
2. Творчість в усіх її проявах. Я танцор, я співак, художник, швея, тракторист, і взагалі дуже гарна людина 😄
3. Мені здається, що маю декілька особистостей (одна з них легка на підйом і через 5 хвилин буде на краю світу, інша досі думає чи варто було купувати ті чорні штани, чи краще було джинси😅)
4 Цілеспрямованість (але пам'ятаємо про ті дві особистості, одна пре напролом і завершує справи до переможного кінця, інша втрате інтерес та покине на пів шляху, якось через три роки повернемось)
5. Вважаю, що маю гарне почуття гумору, а хто так не вважає зараз отримає в бубєн! Жартую 😅

Ні😈

Продукти для цього looks

Inglot AMC Gel Eyeliner
Всі відгуки (19)
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
Всі відгуки (449)