Розпаковка тестувального боксу від Matrix і MakeUp

Привіт 🌻 Я теж отримала, яскравий та повний цікавих засобів, набір від Matrix. Пакування набору дуже гарне: пакет, рекламна листівка та засоби з декількох лінійок бренду.

У наборі маємо:

💚мультифункціональну олійку-сироватку Matrix Food For Soft (50 мл)

💚шампунь для зволоження волосся Matrix Food For Soft (мініатюра 75 мл + 3 саше по 10 мл)

💚кондиціонер для зволоження та полегшення розчісування волосся Food For Soft (3 саше по 10 мл)

🩷мультифункціональний спрей-догляд для волосся 20-в-1 Total Results Matrix Miracle Creator (мініатюра, 30 мл)

💙кондиціонер для живлення та надання блиску волоссю відтінків шатен та темний блонд Matrix Total Results Brass Off (мініатюра, 30 мл)

Я вже знайома з шампунем та кондиціонером Food For Soft, тестувала у форматі пробників. Мені дуже сподобалися, буде цікаво спробувати усі етапи, включно з олійкою та спреєм.

Остання мініатюра Matrix Brass Off, взагалі, нестандартний варіант для мого волосся, але гадаю, що живлення та блиск потрібно усім відтінкам, і натуральним в тому числі 😅

Формат мініатюр та саше, мені здається, дуже вдалим та зручним для тестування та знайомства із засобами.

Усім, хто також тестує, приємних вражень та гарного волосся 💚