#myzodiacsignmakeupclub

Ох ці астрологічні штучки 🤩 зізнаюсь , я астрологію люблю як хобі, для мене це немов нескінчена загадка яку я розгадую вивчаючи все нов і нові знання 🖤

✨5 особливостей мого знаку :

  1. Цей знак - матеріалісти , ми обожнюємо комфорт , гроші (саме процес заробляння грошей приносить найбільше задоволення), коштовні речі, з кожної ідеї ми одразу прораховуємо "а чи можна це закрутити в бізнес" , в топі світових мілліанерів иа бізнесменів , цей знак на першому місці. Любимо ексклюзивний одяг або аксесуари .
  2. Лінь - єдина причина не лінуватись , див.пункт 1, а там ми дуже ліниві )))
  3. Стабільність - ми за стабільність у всьому : у відносинах , дружбі , роботі. Дуже віддані своїм рідним, не пробачаємо зраду. Любимо домашній затишок. Але рівниві ))))
  4. Терплячість - нас складно дійсно розізлити, але якщо розізлили , краще бігти 🤣 бо цей знак якщо злиться , то по справжньому , змітая все на шляху. Терплячість проявляється і до досягнення цілей , повільно , але результативно 🤩
  5. Земний знак - ми обожнюємо все що зв'язане з природою : тварин, рослин , кожну комашку. Тому дуже виражена любов бо природи , хочется всім допомогти .

Здогадались що це за знак? 🤩

✨Про образ:

макіяж зробила з Мейкап продуктів без гриму , мабуть зроблю окремий допис про це, крім макіяжу використовувала накладні вії на нижні своі вії ну і родзинка образу : роги 🖤

Роги робила сама , вийшли наче гарненькі , то ж залишу на Хеллоуін 🎃