Нещодавні оновлення та подарунки

Цього місяця мені дуже повезло в отриманні подаруночків, і замітила тенденцію: мені або взагалі не щастить, або наоборот якщо уже везе, то по-крупному 😄

Від MUC отримала цей чудовий набірчик до тестування від Matrix і крем для обличчя від Vichy. Дуже рада була попасти в список найактивніших учасниць та в список тестування, дякую! ❤️

Тестування буде уже на цьому тижні, а кремчик на огляді буде ще не скоро, бо в мене ще чекає два відкритих, а я люблю користуватись одним і закінчувати його, поки не почну новий.

Також на українському ринку появився новий бренд по догляду за обличчям RE:Care, і уже взяла новинки, а саме гель для вмивання та точкові засоби для запалень, які так часто мене турбують. Будуть огляди 🥰

І, звичайно, для свого чубчика-шторки взяла топ засіб для укладки, а саме ущільнюючий текстуруючий спрей від Tigi. В мене з ним вийшла смішна історія, і ця баночка чекала на мене півроку, бо придбала в Європі, а передати мені не змогли, бо пошта не бере спреї на доставку, і я її уже особисто забрала через півроку.

Спойлер, це поки єдиний засіб, який тримає мою чолку, не обтяжує її (бо майже всі лаки, пінки, спреї, і сольові в тому числі, не справлялись). Тому огляд на неї буде точно!

Деякі засоби я точно забула включити, бо уже ними користуюсь, тому чекайте огляди! 🤍

Гарного всім дня!