Український бренд перевершив Clinique?

Зволожуючий крем для обличчя Ultrahydrate Daily Face Cream 24год

Привіт, дівчатка. З настанням осені шкіра неабияк потребує зволоження. Звичайні кремчики пораються лише кілька перших годин, але я знайшла той самий - який зволожує прям на цілий день😍

Ділюсь з вами українською нішею від Injul. Перше, про що хочеться поговорити - це пакування, воно на вищому рівні! Від картонної коробки до якісного, дорогого скла. Виглядає все вишукано і рука завжди тягнеться до нього 🫳

Текстура кремова, шовкова і легка 🫠. Поглинається швидко і на обличчі залишається природній глянець ✨

Та найголовнішим для мене є склад, він чудовий. Адже окрім звичайних зволожуючих компонентів, кремчик містить безліч корисностей, які заспокоюють та захищають шкіру.


Сквалан - стоїть на 2 місці у складі, а отже є основним компонентом крему. Хіба не насолода мати за базу природний зволожувач, який виконує відразу кілька важливих завдань догляду за шкірою. Наприклад, він добре пом'якшує шкіру, допомагає утримувати вологу, відновлює пошкоджену шкіру, знижує ймовірність появи зморшок, заспокоює чутливі ділянки шкіри, має антиоксидантний і навіть легкий антибактеріальний ефект.

Гіалуронова кислота, вітамін Е, олія Ши, алантоїн, олія кавунових кісточок - вони разом дарують потужний ефект зволоження, якого реально вистачає на 24 години. З такими показниками я знаю лише крем від Clinique, але навіщо переплачувати, якщо є гідна заміна з українським серцем 😍