#gothic_ball : Вступаю в свою нову еру з готичним шиком

З першого натиску клавіші, звук стрімко розноситься по величній залі, яку освітлюють сотні свічок , створюючи магічну атмосферу, в якій хочеться розтанути і стати частиною цього свята.

Не люблячи бути в центрі уваги, я займу своє місце десь подалі, де химерні тіні, додають моєму образу Фантому Опери ще більшої загадковості і допомагають звернути увагу на чарівних гостей мого балу. Його атмосфера захоплює своєю темною енергією, своєю величною красою. Темні принцеси, готичні персонажі, чарівні створіння - всі опинилися на цій події і відчули на себе справжню готичну атмосферу в темних, але таких спокусливих тонах.

Бал присвячений маленькій події : 27 років творчості, 27 років боротьби, 27 років пригод - моє день народження.

Тож розпочинаємо наш готичний бал і пропоную запросити вашого партнера на цей бал, якому позаздрить навіть Дракула .

Слідкуйте за красунями, яки прийшли на бал - думаю ви будете в захваті від їх краси.

А я поки , нарешті нанесу на себе свій новий аромат і буду кружляти разом з вами в цьому магічному вальсі.

Трошки про макіяж :

  • Купа сяючих кристалів і білосніжних перлин, що і створюють маску Фантома Опери, надійно закріплені за допомогою клею для вій від Veronni. Кольоровою і сюячою базою для неї, слугує LAMEL Make Up Maad Eyes Eyeshadow у відтінку 405.
  • Цей насичений бордовий відтінок помади - Kevyn Aucoin Blood roses Noir Matte.

Продукти для цього looks

Veronni
Всі відгуки (11)
LAMEL Make Up Maad Eyes Eyeshadow
Всі відгуки (56)