У пошуках ідеального відтінку для щоденного денного макіяжу я придбала собі однушку тіней Topface

ОПИС
Упаковка лаконічна: чорний глянцевий пластик, кришка прозора, через яку видно відтінок. З часом затерлась (то не дивно живуть в косметичці роки два вже). Закривається щільно до клацання. Рефіль з тінями відмінно прикріплений.


На денці є наклейка з інформацією від виробника та складом.
Аромат як такий відсутній.

Текстура у тіней дуже шовковиста і "гладенька" хочеться торкатися, помел дрібний, легко набираються пензликом та пальцями.
Наразі немає в наявності, проте є дуже гарні матові. Ці ж тіні більше схожі на хайлайтер. Доречі, інколи я використовую 103 в цих цілях. На фото він набагато світліший ніж у житті.

Чекаю відтінок 104, вже давно закінчився, а це був ідеальний колір для мене, як моя шкіра тільки з делікатним сяйвом.


Я ношу без спеціальної бази (якщо не враховувати консилер як базу), мені інтенсивності кольору вистачає.

На мені стійкі, шкіра повік у мене жирная, блискітки "прилипают" добре. Пилять, але при нанесенні не осипаються.
Тушуються досить легко, можливо з темними відтінками буде складніше.

💜 Колір на очах після нанесення пальцем на консилер.

💜 Колір на свотчі без підложки.


ВИСНОВКИ
Непогані базові тіні, у комбінації з темним відтінком можна зробити як легкий денний, так і вечірній мейк.

Продукти для цього looks

TopFace Miracle Touch Matte
Всі відгуки (4)
Topface Baked Choice Rich Touch Highlighter
Всі відгуки (8)