Те що допоможе врятувати колір улюбленого тону: Catrice Prime And Fine Make Up Transformer Drops

Всім це знайомо : колір обличчя може мінятись. Це може бути зимова блідність, коли зійшла засмага, чи навпаки - золотистий відтінок, що з'явився через відпустку. Але ця особливість може мати вплив на те, як буде виглядати ваш макіяж. І ось такі краплі - дуже спасають. Достатньо малюсінькох краплинки - і все, колір вже ідеальний. Вони є як світлі так і темні.

Від бренду Catrice в мене гарні освітляючі краплі ( які візажисти називають ще аджастер - це слово підгледіла у Хаiт Маргарити) .Звісно, він не такий білий, як професійні засоби, але функція точнісінько така ж - освітлити)

Свого часу я купила їх, що б спасти свій тональний крем ( але там справа була не у кольорі, він просто жахливий) . Але він розкрився для мене з іншого боку - як гарна база для тіней. На ньому макіяж глаз, особливо кольоровий, виглядає яскравіше, насиченіше і у мене ( знаю що не всім допомогає консилер чи такі засоби - бо скатується) макіяж тримається довго. Ці краплі мають шільне покриття і тому гарно маскує капіляри на віках. На свотчах спеціально розтушовала на рум'яна, що б показати як виглядає. Доречі я була дуже засмучена- виявилось що вони в мене майже закінчились.

Продукти для цього looks

Catrice Prime And Fine Make Up Transformer Drops