#autumnmoodmakeupclub

Коли осінь наступає приносячи з собою золотаве листя і холод, я завжди згадую про Encre Noire від Lalique. Цей парфум став моїм справжнім супутником на осінній сезон.

Перші ноти аромату немов глибокий вдих на березі озера, оточеного густими лісами в сирий, похмурий осінній день. Ноти кипарису створюють неймовірне відчуття свіжості.

Справжня магія починається, коли серце аромату розкривається. Деревині акорди ветивера наче обіймають, даруючи відчуття затишку і комфорту. Виринають спогади про сидіння біля вогнища, коли ти пропахнув цим димом і деревина тихо потріскує.

Глибокі, чуттєві кінцеві ноти мускусу залишають по собі привабливий шлейф. Я часто думаю, що саме ці ноти роблять цей парфум настільки універсальним: він підходить як для прогулянок парком, так і для романтичних зустрічей.

Encre Noire — це більше, ніж просто запах; це спогади про прогулянки в осінньому лісі, затишні розмови ввечорі.

Темний, терпкий, землистий, серйозний, але в міру, однозначно осінній і стильний.

Якщо ви ще не відкрили для себе цей аромат, обов'язково спробуйте! Однозначно унісекс, не зважайте, що пишуть, що це чоловічий аромат. Стійкий, при цьому хочеться вдихати і вдихати його.

Перед покупкою все ж рекомендую зробити затест.

Продукти для цього looks

Lalique Encre Noire
Всі відгуки (3)