#fairy_bday

Діставати яскраві палітри, олівчики та гліттери - так сказала мені головна фея нашого клубу, яка сьогодні святкує День народження! Anna_feerie - творча та чуттєва людина. Хочу побажати тобі ще більше фарб у житті, натхнення та мирного неба! Нехай усі заповітні бажання здійснюються, поруч будуть близькі та рідні, а твоя творчість та фантазія не буде знати меж. Не бійся виходити за рамки - адже ми самі малюємо собі кордони, які часто можуть заважати розкриттю здібностей та таланту вцілому. Усього тобі найкращого! А головне - здоровʼя ❤️

Тепер ще додам коротко про макіяж: використала дві палетки для таких соковитих кольорів. Це Ace Beaute Slice of Paradise i PLouise Stack em' up Health Is Wealth. У внутрішньому куточку ока розсипний мультихром від Glam Shop Eksponat. На губах розкішний блиск-плампер від Sheglam у відтінку Viloet Fizz. Ну і все це дооформила безліччю камінчиків 🤗 Я надихнулась кольорами палеток і хотіла просто згадати, як вміла чаклувати разом з ними. Тож, назвімо образ "Повелителька кольорів" у наших таємничих чаклунських лісах ☺️

Продукти для цього looks

Maybelline New York Fit Me! Concealer
Всі відгуки (212)
Wet N Wild MegaGlo Highlighting Powder
Всі відгуки (15)
Purito Cica Clearing BB cream
Всі відгуки (225)
Zola Brow Wax
Всі відгуки (39)
Sheglam Insta-Ready Face & Under Eye Setting Powder Duo
Всі відгуки (7)