Поповнення поличок після викидушок

Добре, ви були праві, після таких об'ємних викидушок треба щось і нове придбати 😂

Так-так, знову улюблена Корея і знову Лярош 🤭

Ще декілька місяців тому у мене закінчився Cicaplast, який обов’язково повинен бути на поличці як потужний SOS-засіб для відновлення. Тому я знову обрала набір, де ще є спрей, термальна вода і санскрін. Бо термальна водичка теж дуже сподобалася, вона стала знахідкою для моєї чутливої шкіри 😍

Далі трішки корейських брендів:

🔸Ампульна сироватка з екстрактом прополісу Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis 33 Ampoule

Багато чула схвальних відгуків, взяла передусім як засіб з антиоксидантною дією, малютку 15 мл, яка виглядає так мило.

🔸 Ферментований крем для шкіри навколо очей Benton Fermentation Eye Cream

Також вирішила спробувати через масу позитивних вражень інших дівчат, гарний, потужний склад. Мініатюра 10 мл, бо крем для цієї зони об‘ємом 30 мл ще ні разу не використала 😅

У подарунок отримала: ферментативну есенцію Benton Fermentation Essence, аж цілу стрічку із 4 саше, сонцезахисний крем для нейтралізації почервонінь з екстрактом чайного дерева Dr.Ceuracle (його, до речі, давно хотіла спробувати), міцелярний шампунь для жирної шкіри голови Dr.FORHAIR Phyto Fresh, гідрофільна олія Dr. Ceuracle з пробіотиками, яку я обожнюю, про яку декілька слів далі.

Нещодавно у мене закінчилася гідрофільна олія Dr. Ceuracle, яка стала єдиною з усіх, що ідеально підійшла моїй шкірі, всі інші викликали загострення акне. Тому до вибору нової я поставилася дуже відповідально і прискіпливо, приглядалася насправді уже декілька місяців.

Зупинилася саме на гідрофільній олії з екстрактом чорних соєвих бобів ROUND LAB Soybean Cleansing Oil, бо її основа - соняшникова олія, як і в обожнюваній мною Dr. Ceuracle. Крім того, у неї ще більший об‘єм (200 мл замість 155 мл), тож уже цікаво, хоч і страшно 🫣, спробувати її.

Тут теж не обійшлося без подарунків, маю тепер пробнички:

🎁 М'який очищувальний гель для вмивання ROUND LAB 1025 Dokdo Cleansing Gel

🎁 Заспокійлива сироватка з морським полином ROUND LAB Mugwort Calming Serum

🎁 Заспокійлива сироватка THANK YOU FARMER Phyto Relieful™ Cica Ampoule

У клубі зараз з’являюся рідко через сукупність обставин. Писатиму рідше, але про найцікавіше точно розповідатиму!) Дякую за підтримку у вигляді лайків і коментарів, я усе помічаю 🫶🏻

Якщо найцікавіше побачити огляд на щось з моїх покупок, напишіть у коментарях. Візьму до уваги 😉

Продукти для цього looks

Dr.Ceuracle Pro Balance Pure Cleansing Oil
Всі відгуки (34)
Сонцезахисний крем для обличчя
Всі відгуки (7)
Заспокійлива сироватка