Paese рисова пудра для фіксації кремових продуктів

Вперше скористалась матуючою пудрою від Paese. Побачила гарний відгук про неї у ANN_DI і одразу ж замовила, але так як рідко фарбуюсь - то й лежала вона запакована. Пробувала два нових для мене продукти: кремовий хайлайтер та рум'яна https://club.makeup.com.ua/looks/53387/ ,а так як кремові продукти бажано покривати зверху сухими, то якраз її і розпакувала.
Мої враження: для моєї комбінованої (жирна+нормальна) шкіри це супер влучне потрапляння в ціль. Пудра справляється зі своєю функцією на всі 100% - ідеально матує та блюрить шкіру, я наносила лише на щоки та вилиці, а вже залишки з пензля - на лоб, ніс та підборіддя, мілке лущення не підкреслила. Брала на пензлик не багато продукту, зайве струшувала. Сама пудра прозора, без кольору, без аромату (або я не чую) - обличчя мені не вибілила. За годин 7 з нею на мені нічого не почало скочуватись. Ще сподобалося, що пудру можна закривати, аби вона не висипалась - для цього потрібно лише покрутити захисну кришечку. Аромату я не відчуваю. А якщо ще зловити її по хорошій знижці, як я,- це взагалі топовий продукт! Сфотографувала з різним освітленням, наче помітно результати та її дію)

Продукти для цього looks

Paese Rice Powder
Всі відгуки (81)