Пілінг-тонік з гліколевою кислотою від L'Oreal Paris Revitalift Glycolic

Сьогодні я закінчую третій тиждень тетсування лінійки mela B3, і через кілька днів буде допис по ньому. Тому хочу в кількох коротких дописах розповісти чим додатково користувалась разом з нею, а що довелось замінити. А замінити довелось нівроку 😁. Першим "вилетів" цей тонік, оскільки він, виявляється, пілінг) через кілька днів користування я вирішила написати представнику бренду La Roche-Posay та запитати про це. Вона мені порадила використовувати щось без кислот, тому я повернулась до гідроміста від smart4derma, бо зараз, як виявилось, у мене з кислотам ВСЕ)))

Сам тонік мені дуже сподобався, хоча купила я його чисто за красиве червоне пакування (ну і бо автоматично довіряю цьому бренду, хоча це неправильний підхід) : пори підчищає, трішки пощипує при попаданні на запалення, підсушує, вирівнює тон, позитивно впливає на запалення шкіри. Наносила його на спонж - бо ну дуже ріденький, як водичка, не має жодного запаху чи кольору. Також після нього відсутня липкість. Мені подобається від нього ефект, як базовий тонік для жирної шкіри - ідеально!