ОНОВЛЕННЯ ВІДГУКУ НА Style Milano Black: як розкрився аромат через 3 місяці ?

Спекотним літнім днем, моя парфумова поличка поповнилась на ще один аромат і це був Avenue Des Parfums Style Milano Black. Розкішна композиція малювала в моїй голові чудові картинки, але спека не давала відчути його красу. Я зробила допис і розповіла про свої враження при +35 і при +25 градусах (https://club.makeup.com.ua/post/47809/) . Тож самий час трошки доповнити картинку і розповісти, як поведе цей аромат зараз.

Поновлю в вашій пам'яті піраміду:

  • Старт: жасмін, османтус і шипшина.
  • Середні ноти: молоко, нарцисс, тубероза.
  • База: Амбра і білий кедр.

Солодкий і п'янкий букет квітів, розкривається з першого розпилення. Цей танок медових нот, надає світу більш соковитих кольрів, і зігріває в найхолоднішу погоду. Головна краса - це османтус. Ця нота в холод розкрилась якось особливо. Під впливом останніх теплих променів сонця, він грає на шкірі солодко, маючи при тому довжезний шлейф.По холоду, я стала помічати шипшину. Вона стала більш активною, при тому що для мене це все ще плоди , сухі, ароматні і пряні. Якщо нанести більше двох розпилень, ви отримаєте те чого я не очікувала - карамельний присмак у тандемі з густими вершками. Амбра зробила аромат більш густим і більш теплим. Я переймалась, що холодні осінні вітри будуть для тендітних білоквітів надто прохолоними, але виявилось навпаки - холод додав шарму і інакше розкрив ноти. Думаю що осінь-весна це саме той час, коли аромат ідеально впишеться у ваш образ. Я в якийсь момент навіть думала що ми не потоваришуємо, але я просто вибрала не ту пору року для знайомства.

Продукти для цього looks

Avenue Des Parfums Style Milano Black
Всі відгуки (5)