Трішки деталей образу

І так, початком був тональний від L'Oreal Paris Alliance Perfect, і він непоганий. Для фото.

В житті мені його тяжко носити, думаю що термін придатності закінчиться швидше, ніж тон)

Потім були очі. За це дякую молодшій сестрі, як фанату кольору в макіяжі. Зізнаюсь, кольорові стрілки для мого сприйняття ризиковано, але вийшло класно! Мені сподобалось)

Спочатку товстенько намалювати срібним олівцем стрілку, потім пензликом(звичайним, для малювання) окреслити контур помаранчевим) Вуаля!

На жаль, рекомендувати ці продукти я не можу, бо вони безбожно зникли десь через годину, але для фото 1000 із 10)

Тіні для повік із той же палетки в якості румян. Відтінок доволі свіжий, приємний, хоч і шарів там десь десять)) Олівець для губ від Lamel Professional Lipliner відтінок 401. Ну це без слів. Скарб.

Додала Lamel Professional Cheek Colour New, в відтінку 404. Він в мене давно, але постійно я ним не користуюсь. За рахунок щільного тону, обличчя втрачає природні тіні, корекцією це виправляємо.Для блиску губ(хоч хотілось очей) додала NYX Professional Makeup Butter Gloss. І готовченко!

Образ виявився крутим. На палетки відгуки є, а ось з сріблястим олівцем питання.

Дівчата, рекомендуйте🤍

Продукти для цього looks

L'Oreal Paris Alliance Perfect
NYX Professional Makeup Butter Gloss
LAMEL Make Up