Розпаковка мрій: перші враження від новинок від Parisa Cosmetics та LAMEL Make Up

Привіт, любі! Не можу дочекатися поділитися з вами своєю радістю від цього подарунка! 💖 Сестра MariiBilous зробила мені сюрприз на День народження, і я в захваті від цих б'юті-продуктів! А тепер – до справи, що ж там усередині? 😉
1. Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type 🎃
О, ця палетка просто "вау"! Щойно побачила її дизайн і рефіли – закохалася з першого погляду! 😍 Створена спеціально до Хелловіну, вона ідеально підходить для яскравих образів. Завжди мріяла про кольорову палетку, і сподіваюся, що Ghost Type стане саме тією, яку не хочеться міняти! 👻

2. Parisa Cosmetics Base 4U Silky Powder Blush 🍑
Рум'яна – моя слабкість, але хороших у колекції досі не було! Тож надія на ці від Parisa Cosmetics дуже велика! Сподіваюся, вони подарують мені легкий, природний рум'янець, який тримається цілий день. Чекаю на наш перший тест-драйв!🤞

3. Спонж для макіяжу NL-B21 🧽
О, цей спонж виглядає стильно у світло-бордовому кольорі! А ще й зі зрізом – зручність на вищому рівні! Хочу подивитися, чи зможе він добре розтушувати тональні засоби. Але вже на перший погляд – чудове співвідношення ціни та якості. 💯

4. LAMEL Make Up Eyepencil 🖤
Чорний олівець для очей – це завжди мастхев! Надіюся, що він має гарну консистенцію і суперстійкість. Ще не тестувала, але вірю, що саме цей стане улюбленцем для щоденного макіяжу! 💫

5. LAMEL Make Up Oh My Color Gel Eye Liner (відтінки 402 і 406) 🌈
Ці гелеві підводки – справжня любов із першого погляду! Дизайн стильний, пігментація – обіцяють бути на висоті! Сміливий рожевий і сонячний помаранчевий вже готові до експериментів. 🎨
6. LAMEL Make Up Lip Pencil (відтінок 404) 💋
Це вже другий олівець для губ від LAMEL у моїй колекції, але цей раз в іншому відтінку. Хвилююся, що буде трішки рудим для мене, але спробувати варто! Люблю експериментувати з новими кольорами🌹

7. Очищувальна та відбілювальна маска з оксидом цинку та вітамінами РР, В1, Е, А, В7 🧖‍♀️
Пробники поклали до замовлення.🥰 Це маска з вітамінним комплексом, яка обіцяє очистити й висвітлити шкіру. Уже готова влаштувати собі домашній спа-день!✨

Дякую сестричці за таку красу! Тепер моє завдання – випробувати кожен продукт і поділитися результатами. Чекайте нові огляди! 💖