Fanolomania для кучерявих і одуванчиків 👩‍🦱✂️

Надивившись відоси американських кучерявих блогерів, які стверджують, що за хвилястим волоссям потрібен окремий шампуневий догляд, придбала це літрове відро у парі з маскою.

До придбання, неодноразово чула думку, що єдине, що потрібно очікувати від шампуню – очищення і з цим справляється навіть бюджетний шампунь. Тепер я не згодна.

Від природи маю густу шевелюру, але волосся в’юнке, вічно плутається і я постійно перебуваю в пошуках якогось дива-засобу не за всі гроші світу.

Fanola Curly має ненав'язливий, не яскраво виражений запах. Трохи густуватий за консистенцією, але добре піниться.

Найголовніша перевага цього шампуню - він не плутає моє вічно сплутане, в’юнке волосся. О,Карл, як же довго я його шукала!!!

Я задоволена. Особливо у поєднанні з масочкою цієї серії. Волосся стало більш слухняним, візуально краще виглядає, укладається в красиві локони, добре розчісується. І найголовніше - я не пухнастий одуванчик! 🙈🤘

Рекомендую однозначно! ❤️ Fanola викликає залежність, бо якість вища за ціну. Тільки Мейкапу тссс 🤫🤫🤫

Чи буду повторювати? Таааак! 🤷‍♀️

Ціна на мейкі чудова! Та ще й ці акціі..

Продукти для цього looks