Мега-об’єм коноплі

Шампунь Kallos Pro-tox Cannabis купила своім чоловікам, щоб моі професійні не тягали.

У них волосся здорове, не примхливе, не фарбоване, не в’ється, не сушать феном, їм підходить будь-який шампунь, тому навіщо переплачувати за різні матрикси і лонди, якщо вони, як єноти-полоскуни, весь час бовтаються у тому душі.

Тому, тим, кому не потрібен догляд за волоссям, а потрібен просто шампунь - це ідеальний варіант по співвідношенню ціни-якості. 👍

Kallos класно піниться, витрачається економічно і приємний у використанні. Запах на волоссі практично не залишає, зате коли миєш голову – добре відчувається аромат трави. Не знаю, чи коноплі. Не пам'ятаю її аромат. Думаю, ні, бо мені б моі вже сказали, а може їм так подобається, що мовчать. 👀 На здоровому волоссі дає чудовий результат - волосся відмінно очищене, перхоті немає.

Для "пухнастого", як у мене волосся - не раджу. Шампунь їх трохи підсушив. Але іноді свої масляні маски змити їм можу.

Чоловік так взагалі думає, що це якийсь люксовий догляд - йому подобається це літрове відро з якісного пластику. Ну то нехай і далі так думає 💁‍♀️

Моїй сім’ї зайшов, купую не вперше, тож рекомендую і сама буду купувати!