Найдорожчий тон обличчя

Хто, як не Kizza розкаже Вам,як вона два рази жорстоко покарала себе купивши один тон світліший за себе, а другий темніший. До Вашої уваги Double Wear 1N1 і Futurist 3N1. Спочатку був Double Wear, причому в магазині цей колір мені підійшов, але то було роки 4 чи 5 назад і тоді я не бачила профіту купляти дорогі тональні засоби. Ну світліший і світліший - нанесу рум'яна, контур і все буде ок. Потім навчилась бронзером користуватись і життя налагодилось.

Але ж ні, треба було зайти на мейкап і побачити Futurist. І не просто побачити, а дуже сильно його закортіти. І закортіло аж на 3N1, бо я ж пам'ятаю, що минулий тон мені був занадто світлий. Але футуріст виявився ще тим засранцем і безбожно на мені почав окислятись. Не до блекфейсу, але доволі так помітно.

І от від безвиході, що в мене на руках були два веселих гуся (це про дані тоналки) і Шисейдо на який у мене алергія, я прийняла рішення, що змішаю матовий тон і тон з натуральним фінішем і будь що буде.

Ви знаєте, суміш з Double Wear і Futurist це найкраще, що сталося з моїм обличчям. Даний мікс цих двох тонів взяв найкраще від обох "батьків". Тон стійкий, не окислюється, не підкреслює шелушіння, не западає в пори, має покриття середнє/повне і потребує крихту консилера для кращого маскування висипань.

Продукти для цього looks

Estee Lauder Futurist Hydra Rescue SPF45
Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10
Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer