Я знаю чим буду користуватися цим літом: Holika Holika Holi Pop Blur Lasting Cushion

Це мій не перший тональний засіб від Holika Holika. Я пробувала кушони, BB крема та дивний роллер. Мені все сподобалось, а що не дуже- з моїм підходом і вони гарно запрацювали.

Отдже, хто не пам'ятає, то літо вже близько. А це значить що наша шкіра трохи змінить колір и наші тональні засоби будут світлими. Для мене цей кушон набагато важніше, ніж здається.

Моя шкіра просто ненавидить крема з SPF. Знаю, зараз почнеться, що це головне і тд і тп. Але моя шкіра відповідає на це куперозом, прищами, зудом та підкожниками. Я тестувала багато засобів, як аптечних, масс, мідл, елітна - якось не заходить. Тому цей кушон, який містить в собі SPF - те що для мене потрібно. Я так у тому році рятувалась, але вибрала мій класичний відтінок. Тому на цей раз, я взяла відтінок 03 під назвою SAND. Він все ще світлий, але з теплим підтоном, без супер рудого підтону. Кушон має приємний аромат якогось молочка для тіла. Текстура приємна, фініш не матовий, більш натуральний. Покриття середнє, більш навіть легке.

Продукти для цього looks