Пусті баночки, які точно куплю ще раз

У цьому луку поділюся засобами, які мені дійсно сподобалися, які буду купляти ще і які я б радила для використання

Першим в списку буде всім відомі шампунь та кондиціонер CP-1 Bright complex intense nourishing shampoo and conditioner. Єдине, що в них засмутило, це те, що купила не великий об'єм, бо їх дія на моє волосся була дійсно вражаюча – волосся гарно вимивалося(що для мене гарний показник, бо багато шампунів мені в цьому плані не підходять), стало краще розчісуватися, стало менш ламке та пошкоджене, тож цими засобами я дуже задоволена

Наступний засіб дуже гарно підійде хвилястому та кучерявому волоссю від бренду Anwen – хто правильно доглядає за цим волоссям по кучерявому методу, знає як важливо правильно підібрати гарний кондиціонер, який буде напитувати та зволожувати волосся та дасть гарний старт формуванню кучериків. Цей засіб мене приємно вразив, його порекомендувала подруга, яка теж має кучеряве волосся, тож я точно ще не один раз буду його купляти(але рекомендую вибирати засіб з їх лінійки відштовхуючись від того наскільки пористе ваше волосся)

І останній засіб, про який я хотіла поговорити, теж відомої фірми – La'dor, який ідеально підходить пошкодженому та пересушеному волоссю відновити та покращити загальний стан, і особливо він гарний для фарбованого волосся, яке постійно травмується фарбами, тож тут від мене теж лайк

Продукти для цього looks