Нюд про який питають подруги: L'Oreal Paris Matte Lip Crayon

Нюдові кольри помад - використовуються набагато частіше за інші. Все це пов'язано з тим, що це нейтральні кольори і підходять для більшості макіяжів, особливо, коли акцент на очі.

Але складно знайти саме свій відтінок. Мені трохи пощастило - мені підходять багато нейтральних відтінків, як з холодним, так і з теплим підтоном. Але якщо говорити про ідеал, то на данний момент це L'Oreal Paris Matte Lip Crayon у відтінку 104 Tress Sweet. По перше мені подобається форма помади. Дуже зручно наносити контур, а потім заповнювати. По друге - сама формула засобу. Вона спочатку кремова, гарно наноситься, не сушить і дає гарний матовий фініш. Вона доволі стійка в нагадує мені чимось мої улюблені олівці від Maybelline.

І фішка - колір. Він наче створений для моїх губ. Як я зрозуміла що він той самий? Все просто - я нанесла його на губи для фотографії на паспорт. Це має щось значити)

Отдже цей продукт повністю відповідає моїм вимогам. Поки що він в мене у двох відтінках, але це поки що )))

Думаю що цей продукт я можу на 100% радити тим, хто любить матові продукти. Доречі тушується він теж непогано.

Продукти для цього looks

L'Oreal Paris Matte Lip Crayon
Всі відгуки (6)