Моє знайомство з кушонами Missha

Кушонами я почала користуватися відносно нещодавно, коли в мене почали з'являтись активні висипання, які я мала затушувати. Мій вибір пав на кушони від Missha, бо їх рекламували на кожному кроці. Раніше, багато років тому, я користувалася звичайними тоналками, але мені завжди важко було підібрати підходящий тон, бо в мене достатньо світла шкіра.

Знайомство я почала з білого кушону тону 21. Це виявилося відкриттям для мене, бо ці кушони набагато краще лягали на шкіру, ніж тональники, не залишали після себе їх відчуття на шкірі, і гарно підходили до тону мого обличчя. Але по-справжньому я закохалась у Missha коли купила червоний кушон з матовим фінішем. Він виявися для мене ідеальним варіантом, бо окрім всього переліченого його не було видно на обличчі через матовий відтінок. Єдиним мінусом для мене було те, що він швидко закінчується, тож привівши шкіру у порядок я стала набагато менше ним користуватись щоб економніше його використовувати і менше мала в ньому потребу, бо тон шкіри завдяки лікуванню став рівнішим(як я очікувала шкіру можна почитати у цьому дописі https://club.makeup.com.ua/post/5880/)

Продукти для цього looks

Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++