Перші враження від боксу #testinmakeupclub

Нарешті і я отримала цей бокс, який я дуже чекала.

Я би хотіла поділитися першими враженнями, при отриманні цієї краси. По перше, коли я відкрила картону упаковку, в якій зазвичай відправляють пакунки, я обомліла від того - як гарно вони оформили цей пакунок. Біла коробка, сіно, відкритка від руки - ну краса ❤️ЗА ЦЕ БИ Я ХОТІЛА СКАЗАТИ СПАСИБІ ОКРЕМО, БО ТАКІ СТАРАННЯ, ТО ПРОСТО БОМБА❤️

Продукція від Joko- то вже переходить до розряду любові. Дизайн, аромат - це в них гарно виходить. Сьогодні буду тестити тонік, а завтра олію-гель( планую фарбуватися 😂) - тож завтра буде вже відгук про ці засоби.

Що до продукції для волосся від H.Q: до цього не бачила цей бренд, але невелика кількість відгуків були одноголосні- продукт повинен бути гарним. Аромат маски мені не дуже сподабався, але головне - яку має вона дію (про це я теж планую сьогодні дізнатися 😂) . А ось запах шампуню - приголомшив, він нагадує мені якийсь парфюм, але легкий, кисло-фруктовий. Може згадаю який саме)

ОКРЕМЕ ДЯКУЮ ЗА МАЛЕСЕНЬКИЙ БАННОВИЙ КРЕМ- МОЄМУ КОТУ НУ ДУЖЕ СПОДОБАВСЯ АРОМАТ🤣