Дешевий аналог алоэ гелю від Holika Holika . Чи схожий гель від Eveline на популярний від Holika Holika?

Раніше я користувалась нашумівшим гелем від Holika Holika. Але коли не знайшла його , то вирішила взяти від Eveline , тому точно можу їх порівняти .

По перше ціна . Holika Holika за 55мл , 103 грн . Eveline за 100мл , 79 грн . Думаю що різниця очевидна але що по якості ?

Гель від Holika Holika , він швидко вбиається дуже класно зволожує шкіру та не залишає липкого шару . Думаю саме за це його всі так люблять , 10 з 10 .

Що можу саказати про гель від Eveline , він також гарно зволожує , але після нанесення залишає липкий шар , тому треба достатньо довго почекати щоб не було неприємно відчуття на обличчі . Але піся нанесення він ще дуже довго залишається на обличчі . Якщо нести зранку ввечері вмиваючись ви відчуєте неприємний шар гелю . Тому при нанесенні на обличчя через деякий час краще його змити .

Тому підводимо підсумки гель від Eveline оправдовує свою дуже душевну ціну . Тому не раджу вам вестися на більший об'єм та дешеву ціну . Краще придбайте трохи дорожче , Holika Holika точно не підведе . Але обирати тільки вам 💋

Продукти для цього looks