Огляд замовлень. Догляд за волоссям. 1 частина

Продукти середнього цінового сигменту

Крем-мило має приємний не навязливий запах, консистенція рідка.

Маска L'oreal непомітила особливого ефекту, але й поганого нічого сказати, консистенція як в густого крему, запах приємний.

Шампунь Lakme це моя любов, по іншому ніяк, адже мала постійну лупу чи то така сухість шкіри була, але він мені допоміг. Розумію що до шампуней буває звикання, після 3х баночок розумію що час щось поміняти, але не уявляю як. Консистенція густа, добре піниться, мию за 2а підходи. Запах приємний для мене, хоча подругам не зовсім довподоби, після миття невідчутний.

Маска Honey це ще та знахідка, але важливо правильно використовувати. Мій варіант використання:після миття волосся добре прибираєм вологу, наносим по довжині, одягаємось в душову шапочку та закутуєм рушником або ж просто в шапочці прогріваєм теплим повітрям фену. Час витримки до 20 хв, як і вказано в інструкції. Змиваєм і отримуєм ефект ламінованого волосся, для мого пористого волосся це спасіння.

Мило Шарм з дозатором на запах неприємне, так щей має в собі барвник який зафарбовує ваш умивальник в червоний колір. Не рекомендую.

Рідкі кристали від Fanola на запах не зайшли. Занадто жирні.