Найкращий гель для брів та іноді для волосся💛

Вперше я придбала цей гель на початку 2020 року (це та сама туба старого дизайну що на фото) і збиралась використовувати його для кучерявого методу. Для цього він виявився занадто клейкий та жорсткий ( і у старої версії цього гелю був сильний запах клею), для звичного стайлінгу він мені не підійшов.

Певний час гель просто без діла стояв на полиці, потім я стала додавати краплю цього гелю до свого звичайного, щоб посилити фіксацію і швидше його використати. Також стала вкладати ним свої кучеряві та неслухняні брови і... закохалась в цей гель. Для брів він просто ідеальний😍

А ще я щіточкою для брів з цим гелем прибираю неслухняне волосся біля лінії росту, так укладка виглядає охайніше.

Зараз бренд змінив не лише дизайн упаковки (сама туба стала менше при тій самій кількості продукту, що як на мене лише плюс), а й формулу гелю. Він залишився такого ж молочного кольору, але тепер приємно пахне і став наче більш ніжним. На стайлінгові властивості це не вплинуло, фіксує чудово як і раніше.

Зверніть увагу, нова упаковка тепер двох видів: є на 50% з переробленого пластику і є на 88%. Зазвичай та що на 88% коштує дорожче:)

Продукти для цього looks