Бокс #Свідомакраса знову нагадав про важливість турботи про себе та довкілля💚🌱

Хочу подякувати команді MakeUp Club та Garnier, це була дуже корисна акція, особливо для мене. А також дівчатам велике Спасибі, ці дописи про Свідому красу мене зарядити мотивацією та новими знаннями турботи про довкілля. Дещо я раніше знала і пробувала, дещо вже помалу впроваджую в життя і радію цьому🥰

Хочу трішки розповісти, що змінилось в світогляді))

По-перше, я захотіла шопер😅 І до цього не користувалась пакетами, а носила рюбзак, але дівчатааа))) ваші фото шоперів переконали, що і мені це потрібно)))

По-друге, багаторазові спонжі, на це буде окремий допис, та раніше я до них ставилась скептично, рада що наважилась.

По-третє, епілятор, колись може теж дійдуть до допису, мала його, та він займав більше часу, ніж прості бритви... все ж, повернулась до нього, адже це буде розумним рішенням.

Дещо вже було впроваджено у життя, наприклад, багаторазові рушники, економія води, і тд.

Та для мене буде важливим кроком сортування сміття, у найближчих планах хочу цим зайнятись і знати центри, куди його можна буде здавати.

А тепер про бокс🌿 Це Вау! Мені здається, що Garnier помалу стає присутній у кожному моєму догляді)) Дещо почну пробувати вже сьогодні))

Продукти для цього looks