Олійка для волосся

Сьогодні хотіла б поділитися враженням від цієї олійки. В цілому раніше, я не була прискіплива до продуктів, оскільки розуміла, що функція у них майже та ж сама. Волосся в мене в гарному стані і густе, і єдина функція, яка мене цікавила від олійки, це підживлювати і надавати блиск. До вибору цього продукту я ставилася не відповідально, і брала будь-яку( скоріш обирала за приємним запахом, аніж за відгуками), тому й натрапила на халепу. Купила в Eva першу олійки, яка натрапила мені в очі, це був Garnier Fructies, який повністю перескочив мож волосся і вперше в житті мож волосся почало сіктись

Зголом я викинула цю олійку, оскільки спочатку не могла зробити остаточних висновків, чи саме через неї стан мого волосся погіршився.

Наразі я користуюся сироваткою і олійкою від Сhi, результат я побачила одразу, дуже приємний аромат, вистачає надовго

Тому висновок: ставтеся уважніше до свого волосся і не економте, оскільки олійки вистачає на 4-6 місяців, і приблизна ціна буде 100 гривень на місяць, хіба це багато?

Продукти для цього looks

Масло-еліксир
Зволожуюча олія для волосся
Всі відгуки (14)