Clean&fresh: ТОП-4 моїх перевірених антиперспіранітв

Важлива тема, про яку не варто соромитися говорити! Особливо , коли настає час відкритого одягу і спекотного літа , яке уже дуже близько!

Я скажу делікатно, що я пробувала різні: etaxil, dry-dry, але найчастіше , я всеодно поверталася до простіших, не таких потужних, якими можна користуватися щодня.

Для мене особисто найкращі, будуть наступні. Серед вимог для мене звичайно також важливий приємний аромат! Але такий, який не перебʼє твої парфуми. Тому найкращі для мене кулькові! Але коли іду на тренування, то використовую спрей. Спрей Dove, пахне дууже приємною грушою, дещо нагадує аромат Lancome Idole.

Кульковий Garnier і без "свідомої краси " уже років 10 в моїй косметичці! Маю " свіжіть бавовни", раніше правда він називався трішки інакше і мав ідентичний аромат, як Lanvin Aclat, зараз непоганий, зі всіх ароматів для теплого сезону мені найбільше подобається.

Про Vichy хочу сказати наступне: на нього дійсно варто витратитись, має накопичувльну дію! Аромат приємний, трози пудровий, маю його круглий рік, поки кращого для себе не знайшла!