Шок-контент або як кучерява Аня волосся випрямляла🤣

Взагалі я знаю, що вирівняти мою текстуру то справжній квест (багато перукарів потерпіли фіаско в цьому 🤪). Але флешмоб з голівудськими макіяжами надихнув мене на спробу зробити таку укладку.

Тож, що я робила: під час миття волосся використала маску з силіконами (вона мені не підходить для кучерявої зачіски, тож вирішила спробувати для розпрямлення). Спочатку висушила волосся феном зі спец.насадкою, потім трохи спробувала пройтись вирівнювачем - його спеціально позичила в мами🤗.

Оскільки в моєму арсеналі немає ані олійок, ані інших "прямоволосих" продуктів, то використовувала маску у вигляді leave-in, плюс додала кілька крапель кокосової олії для блиску. Термозахист наносила на всіх етапах - в мене від Lakme. Як бачите, результат зовсім не такий, на який очікують - адже хвилі в кучері все одно показують, хто тут головний))).

Тож, мої висновки: по-перше, дівчата, хто регулярно витягує волосся - ви мої герої, адже це дуже й дуже непросто. По-друге, образ на червону доріжку все ж зроблю зі своєю звичною зачіскою, адже ідеальної гладкості мені все одно не досягти, а ось підкреслювати свої кучері я навчилася добре)).

Продукти для цього looks