Eveline Cosmetics Food For Hair Sweet Coconut Shampoo

Інколи, моя душа потребує ексерементів. На цей раз, - шампунь від Eveline. С цим брендом знайома давно і наше знайомство у 98% - вдале.

Чому я вирішила протестувати саме це саше ?Я не стригла волосся десь рік с гаком. Масками/бальзамами/кондиціонерами - користуюсь рідко. Всі ці фактори, зробили кінці мого волосся не самими привабливими. Шампуні для тонокого волосся, як правило не жирнять їх та більш легкі. Що ж, багато зайвого тексту, то ж перейдемо до шампуню. Хоча заявлено що він з кокосом - він пахне зеленими яблуками і нотами ванілі. Аромат дуже яскравий і не віддає хімозністю. Чоловік подумав що то парфум. Дійсно, запах приємний і я не дуже засмутилась відсутністю кокосової віддушки. Шампунь має прозору, рідку і трохи гелеобразну текстуру. Піниться погано. Він більше утворює легку і ніжну мильну воду. Руки після нього, наче після крему - приємні на дотик. Що до волосся, він делікатно очистив його. Я навіть відчула легенький, але ніжний скрип. Воно не заплуталось, було доволі легким і відчутя, ніби вже нанесла маску. Нажаль прикорневого об'єму нема. Волосся більш пряме, але наче блискуче. Спочатку я думала що саше вистачить на декілька разів, але вистачило лише на один

Продукти для цього looks

Шампунь для сухого й тонкого волосся
Шампунь для сухого й тонкого волосся