Блонд-архів в студію

Колись я була білявкою і обожнювала яскравий макіяж. Ось цей мейк був для мене із розряду "класичних". Тоді я не мала такої крутої платформи і обходилась інстасторіз, а сьогодні хочу ділитися бьюті-знахідками та мейкапами тут із вами)

Зараз мої образи спокійніші та лаконічніші. До того ж я ще звикаю до рудого кольору волосся. Але ці фото надихають мене і, можливо, надихнуть і вас.

Трошки ностальгії та моя думка про ці продукти для макіяжу, так би мовити, через призму часу.

Тональна основа. Ми досі разом. Користуюсь 3-тім відтінком. Парадокс - 3 чомусь світліший та холодніший за 2 у цього бренду. Якось розкажу про неї детальніше.

Підводка. Повертаюся до цієї крихітки від Мейбелін час від часу. Але сатинова більш комфортна на очах, ніж матова.

Палетка для контурингу від NYX колись була моїм фаворитом. Компактно, зручно, кожен продукт виконує свою функцію. Але душа просила змін, тому зараз за мій контуринг відповідають інші продукти.

Помада. Ось тут кохання не сталося. Зовсім не моя текстура, нагадує крем, який вже трошки підсох. Через це лягала грудочками, дуже нерівномірно. Крута палітра, але приборкувати її я втомилася. Відтінок вже не згадаю.

Продукти для цього looks

Bourjois Rouge Edition Velvet Lipstick
Рідка підводка для очей
NYX Professional Makeup 3 Steps To Sculpting Palette