Mermade Bubble Unicorn: чим пахне єдиноріг?

Я одна з тих людей, яка замовляє продукцію бренду Mermade через аромати. Хоча знаю товари і кращої якості, але з віддушкою - мало хто позмагається.

Що ж , на цей раз я вирішила протестувати дезодорант. Про нього, ще в літку, розповідала подруга : " АЛІНО, ТАМ ТАКІ ЗАПАХИ, ЦЕ ПРОСТО ВАУ". Хтось зміг би встояти після такого ? Я - ні.

Що ж, про сам продукт: Він має гелеві текстуру, ніжну та делікатну. Вона тає при контакту з теплом і наноситьс тонким шаром. Аромат дійсно дуже солодкий, наче жуйка чи солодкий напій ( все ж більше до жуйки). Подразнень , алергії - не викликає. Як що до захисту від поту ? Ну тут все сумно. Ти весь мокрий, пітнієш. З плюсів, що не смердить потом, а якимось розчином для мильних кульок. Якщо проходити весь день : неприємний аромат є, але не такий різкий як без.

Об'єм великий, але звичайні дезодаранти з сігменту масс маркет - виконують свою роботу краще.

Плюс за аромат, плюс за ніжність і економісність ( доречі ось після гоління - зникає подразнення, тому коли я зрозуміла що він дійсно гарно заспокуює шкіру, почала використовувати для ніг) .

Мінус - не сильно захищає ( на кордоні з " ізагалі не захищає")

Продукти для цього looks