Барвинова Мария

Класика понад усе , або сучасні тренди в манікюрі

Класика понад усе , або сучасні тренди в манікюрі

Хочу трохи розповісти про нинішні тенденції у світі nail. Про те, що зараз актуально, які кольори, дизайни зараз на піку своєї популярності.

1. нюд, як щільний повністю перекриває нігтьову пластину і прозорий, який надає лише легкий відтінок. Перелік кольорів бежевий, рожевий, молочний білий і бежевий або рожевий з молочним відтінком і навіть прозоро лавандовий.

2. Clean nail, для когось це прозорий нюд на нігтях, а для мене це повністю прозоре покриття без кольору, просто гарний глянець і чистий манікюр.

3. Червоний, класичний, червоний або зовсім наближений до бордових або вишневих відтінків.

4. Френч, як маленька чорна сукня. Завжди доречний і елегантний, а найголовніше ніколи не вийде з моди.

5. Темні кольори. Шоколад, бордовий, винний, темний синій, насичений зелений відтінок, темний фіолетовий. Вибирай будь-який темний і глибокий відтінок, твій манікюр у будь-якому випадку виглядатиме стильно і привертатиме до себе увагу)

6. Також зараз у тренді покриття з ефектом металік. Будь-якого кольору але я б рекомендувала звернути увагу на насичений сірий або сіро-сині кольори оскільки вони будуть виглядати дуже виграшно.

Барвинова Мария
2
Підписники
0