Fraulein

La'dor Silk Ring Hair Essence – чудовий засіб, який потрібно правильно використовувати

La'dor Silk Ring Hair Essence – чудовий засіб, який потрібно правильно використовувати

Хочу поділитись своїм досвідом використання цікавого засобу. А саме Есенція для волосся La'dor. Хороша річ, але є результат лише за умови правильного його застосування.

Відгуки на цю есенцію досить суперечливі, хтось нею захоплюється, а хтось її ненавидить. Чому? Тому що потрібно правильно нею користуватися!

Склад: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Disiloxane, Denatured alcohol, Cyclohexasiloxane, Jojoba Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydrolyzed Silk, Fragrance

Приблизно половина моєї довжини волосся пересушена. Зараз фарбована в темно-шоколадний відтінок, а раніше я освітлювала пудрою волосся самостійно.

Знаю, що "убите" і пересушене волосся вже ніяк врятувати і відновити не можна, їм допоможуть тільки ножиці. Але можна просто підтримувати їх у охайному стані, щоб вони красиво виглядали і були приємними на дотик.

Мені дуже подобається його запах. Мені він нагадує аромат конвалії на вітрі в перемішку з ніжним кремом.

Дизайн флакону дуже мінімалістичний, приємний оку і гарно виглядає на поличці у ванній кімнаті. Дозатор видавлює рівно стільки засобу, скільки вам потрібно.

Дуже економічний. Користуюся нею вже півроку, а засіб у баночці начебто і не думає закінчуватися).

Для моєї довжини (до плечей), але густого волосся, вистачає 3 маленькі крапельки засобу. Розтираю між долонями і наношу на все волосся, не втираючи в коріння. Такої кількості мені зазвичай вистачає на один раз.

На дотик у нього дуже гладка силікониова консистенція. Колір прозорий. З рук відмивається після повторного нанесення рідкого мила.

Що важливо, має термозахисні властивості.

Маю зауважити, що ця есенція працює і дає помітний ефект тільки при контакті з температурою.

ВАЖЛИВО

  • Або наносимо сироватку на вологе волосся і сушимо феном. Обов'язково не гарячим повітрям і головне спрямовуємо потік повітря зверху-вниз, від верхівки до кінчиків. Так лусочки закриваються, прилягають один до одного і волосся буде гладким і шовковистим.
  • Або наносимо засіб вже на сухе (чисте!) волосся, чекаємо. (Зазвичай після нанесення засобу я вмикаю праску і чекаю доки вона нагріється) і тоді вже приступаю до укладання.

Результатом будете задоволені. А як я робити не раджу:

  • наносити його на сухе волосся. Так воно виглядатиме жирним.
  • наносити на вологе волосся і залишати сохнути природним шляхом. Так результату не видно взагалі.

Для цієї мети краще використовувати олію. (У мене зараз від Loreal)

Загалом, цікавий засіб, тільки головне його правильно використовувати. Добре ставлюся до цього виробника. На даний момент я користуюся таким бальзамом. І пробуватиму інші засоби цієї лінійки

La'dor Silk Ring Hair Essence – чудовий засіб, який потрібно правильно використовувати
La'dor Silk Ring Hair Essence – чудовий засіб, який потрібно правильно використовувати
La'dor Silk Ring Hair Essence – чудовий засіб, який потрібно правильно використовувати
La'dor Silk Ring Hair Essence – чудовий засіб, який потрібно правильно використовувати