Fraulein

Kallos Cosmetics Hair Pro-Tox Cannabis Mask- Неймовірний запах, але маскою я б не назвала...

Kallos Cosmetics Hair Pro-Tox Cannabis Mask- Неймовірний запах, але маскою я б не назвала...

Для всіх типів волосся: для кучерявого, жирного, нормального, фарбованого волосся, а також сухого і пошкодженого.

особливості:

- олія насіння конопель блокує негативний вплив середовища;

- Зміцнює завитки по всій довжині;

- позбавляє їх від сухості, ламкості та пухнастості;

- активно бореться з кінчиками, що січуться;

- сприяє якісному синтезу природних білків;

- кератин робить локони сильнішими та пружнішими;

- Повертає їм природне сяйво, здоровий, доглянутий вигляд;

- має антистатичну дію;

- Підвищує стійкість прикореневого обсягу;

- вітамінний комплекс пом'якшує жорсткі, неслухняні кучері

Kallos Cosmetics Hair Pro-Tox Cannabis Mask- Неймовірний запах, але маскою я б не назвала...
Kallos Cosmetics Hair Pro-Tox Cannabis Mask- Неймовірний запах, але маскою я б не назвала...

Запах приємний, не різкий, хочеться принюхуватися зі баночки). Власне саме через аромат я і вирішила його спробувати.

Консистенція кремоподібна, не сильно густа, не розтікається по руці, щось середнє між маскою і бальзамом.

Використовую його вже пів року, чергуючи з улюбленим бальзамом Lador.

Брала його в парі з таким самим шампунем. З дуру схопила 1 л. Не сподобався... Рідкий, слабенький, промивав не дуже, волосся після нього було сплутане і сухе. У результаті використовувався як гель для душу.

Застосування:

Наношу на дві третини волосся. На коріння не мажу. Зав'язую "гульку" і тримаю хвилин 10-15, поки роблю скраб для тіла та приймаю душ. Змивається досить швидко, без жодних проблем.

Волосся після його застосування м'яке, гладке, приємно пахне. В принципі нічого особливого. Іноді можна використовувати як бальзам. Витрата саме у мене невелика, за півроку пішло десь третина баночки

Звичайна середня масочка, нічого особливого. Інші маски цього виробника були кращими. Більше точно не куплю.