MAXIMOVA🌷

Недорога тканинна маска з алоє💚

Недорога тканинна маска з алоє💚

Мій брутальний мужчинка іноді полюбляє такі маски (тільки нікому не кажіть😂). Тож вчора ввечері перед сном ми доглядали за обличчям.

Упакування:

Яскравий зелений пакетик з характерним малюнком алоє, що відповідає вмісту. Насічки гарні, відкривати зручно.

Всередині:

Багато гелю яким гарно просочена маска. Вона дуже тоненька тому має поліетиленову мембрану для зручності у використанні.

Накладати на обличчя зручно. Лекало гарне за розміром. Розрізи невеликі, завдяки цьому класно лягає навколо очей і губ. Можна накласти прямо на губки або розтягнути і розподілити навколо. Аромат приємний.

Коли я виклала маску на обличчі, гель який залишився в пакеті вилила на руку і нанесла поверх.

Тримали маску 20 хв, як указано в інструкції. У мене були приємні враження, відчувалось охолодження. Чоловіку трошки пощипувало (дуже суха обвітрена шкіра була). Потім зняли, залишки розподілили по обличчю і почували повного всотування.

Зранку шкіра була зволожена, сяюча і гладенька. У чоловіка значно покращився стан - зникли шелушіння і почервоніння, його шкіру зволожило у заспокоїло.

Ніяких негативних наслідків не виникло.