Лізі

Дієва олія для волосся від WELEDA

Дієва олія для волосся від WELEDA

Привіт )

Довго шукала реально діючу олію для волосся, гарна знахідка від WELEDA.

У мене сухе , ламке та пофарбоване волосся, для мене він підходить ідеально ніяких алергічних реакцій у мене не викликав, хоча у мене дуже чутливе тіло до алергенів.

Олію я наношу за 15 хвилин до миття волосся, та можу краплю після миття на вже трохи підсушене .

Після кількох днів використання цієї олії волосся стало м'якшим, блискучим і наповненим, особливо покращився вигляд кінчиків , можливо навіть покращує структуру.

Я думаю що цієї олії вистачить на дуже довго , так як у цій баночці 50 мл, олія сама по собі дуже жирна та густа і для того щоб зволожити волосся потрібна всього лише крапля .

Має розмариновий запах ,такий зовсім легкий. Я не помітила щоб протягом дня був якийсь прямий стійкий запах цього розмарину, досить приємний свіжий.

Доречі всі продукти які коли-небудь у мене були від цієї марки - для волосся , для тіла і для шкіри дуже якісні .

Ще мені дуже сподобалося те, що в цій олії немає силіконів та повністю натуральний склад, я величезну увагу звертаю саме на те, чи використовуються силікони в оліях так як їх майже завжи пхають.

Я рекомендую, мені дуже сподобалось.

Дієва олія для волосся від WELEDA