Лізі

Маска для волосся від Garnier Fructis Superfood

Маска для волосся від Garnier Fructis Superfood

Не можу не зробити відгук і не похвалити маски від Garnier Fructis SuperFood які зроблені з натуральних інгредієнтів , без додавання силіконів!

Це просто моє кохання, це must have!

Я пробувала з різними суперфудами і з бананом і з алоє і з макадамієм.

Хочу звичайно ж спробувати всі маски цієї серії з різними суперфудами, тому що ефект і результат просто чудовий , і найбільше звичайно ж тішить це ціна та обсяг.

Зараз багато масок , причому люксового сегмента і в них додають дуже багато силіконів які тільки на перший раз і роблять ваше волосся привабливо , а після цього дуже плачевні наслідки.

Отже хочу сказати те що ці серії вони по-різному діють , наприклад взяти з бананом і макадамії вони більше будуть обтяжувати ваше волосся , а з алоє та кавуном не будуть, вони більш легкі.

Але і ті і ти класно діють всеодно)

Хочу сказати що від усіх них чудовий у мене результат , мені особисто дуже подобається , я завжди наношу на хвилин 10 !

Не пересушує, навпаки дуже зволожує, дуже насичується волосся, ефект супер) пробувала коли волосся буле натуральне та пробувала і при фарбованому, результат і так і так класюнчий)

Також хочу сказати за запахи , оцінка 100 з 100 це 100% , як натуральні фрукти )

все подобається склад , запах властивості і те як виглядає волосся після цих масок!

Алергії не викликали, хоча я алергік)

Дякую за увагу)

Маска для волосся від Garnier Fructis Superfood
Маска для волосся від Garnier Fructis Superfood