OLEKSANDRA_G

Бокс «Свідома краса»

Бокс «Свідома краса»

Отже перейдемо до подаруночку.

Сам бокс має повнорозмірні продукти.Пакування зроблене із переробного пластику, що є плюсом.

Шампунь- взагалі не маю довіру до шампунів бренду Garnier. Колись декілька років тому купувала їхні шампуні, спочатку купила із серії ботанік, він виявився просто жахливим( лупа, свербіж),я ним пізніше мила взуття( от для взуття підійшов), а потім купила з яблуком, то після нього таке відчуття, що начебто волосся і не мила. Тому до цього шампуню віднеслась з обережністю, але даний засіб виявився непоганим, має гарний аромат, добре промиває, поки я ним задоволена.

Кондиціонер- засіб непоганий, від нього не слід очікувати супер зволоження, полегшує розчісування.

Маска- добре працює, подобається що її можна використовувати і як незмивний засіб.

Дезодорант- так як я не використовую такі дезодоранти то не можу написати як він діє, але я його понюхала, то пахне приємно, подарую подрузі, я думаю вона буде задоволена.

Крем для тіла- непогано зволожує, має приємний неважкий аромат, немає такого що намазюкалась і відразу хочеться то все змити.

Міцелярна вода- ну з цією міцеляркою знайомі мабуть всі, звичайну туш змиває, не знаю як буде змивати водостійку, бо такою не користуюсь.

Гель для обличчя- перше враження скажемо так нормальне, непогано очищує, не знаю як він в подальшому буде діяти.

Маски для губ та для обличчя- поки не використовувала, лежать в холодильнику чекають.

Гель для обличчя з вітаміном С- зволоження дає недостатньо, але на літо мабуть буде в самий раз.