katebondarrrenko

Гелеві олівці для губ від Lamel - база? 🤔

Гелеві олівці для губ від Lamel - база? 🤔
Гелеві олівці для губ від Lamel - база? 🤔
Гелеві олівці для губ від Lamel - база? 🤔

У своїй колекції маю лише 2 відтінки. Скажу чесно, я не фанат матових текстур, рідко користуюсь помадами та підвожу губи олівцями. Але маю 407 і 410 відтінки і косметичці на "святковий" випадок.

Одразу розповім про кожен відтінок окремо, далі - про основні характеристики продуктів.

407 - легенда, безсумнівно. Він теплий, коричнево-рижуватий.

410 - більш холодний, коричнево-пудровий.

  • Приємна кремова текстура, легко наноситься, відчувається на губах;
  • Не сушить;
  • Стійкий: витримує і легкий перекус, і повноцінний прийом їжі, і вечір в барі з подругами;
  • З відтінками треба бути обережним/обережною. У коментарях прочитала думку, що вони змінились, не такі, як раніше. Я не можу висловити свою думку з приводу цього, так як купувала свої досить недавно. Мене вони цілком влаштовують, хороші базові кольори, які можна комбінувати з різними продуктами та отримувати нові образи хоч кожного дня. Я люблю 407+Maybelline lifter gloss 16 RUST, блиск додати в середину і прихлопуючими рухами розтушувати, також 407 + попередній блиск тільки у відтінку 007 AMBER - вони мають схожий тепло-коричневий колір, класно доповнюють одне одного. Можу просто легко підвести контур 410 відтінком і додати зверху олійку для губ від LN PRO - як повсякденний варіант;
  • Ціна коливається. Колись їх можна було купити за 50 грн, але зараз цінник піднявся на все, в тому числі і на косметику. Я купувала за 80-100 грн.

Отже, для мене це чудові базові олівці для губ. Стійкі, комфортні, відтінки універсальні та підійдуть до будь-якого образу.

Гелеві олівці для губ від Lamel - база? 🤔
Гелеві олівці для губ від Lamel - база? 🤔
Гелеві олівці для губ від Lamel - база? 🤔
Гелеві олівці для губ від Lamel - база? 🤔
Гелеві олівці для губ від Lamel - база? 🤔