Ірина

Легкість без обтяжень з Шампунем #Thalia з екстрактом кропиви і кінського каштану

Легкість без обтяжень з Шампунем  #Thalia з екстрактом кропиви і кінського каштану

Шампунь без парабенів, веган, з натуральними компонентами, тому звичайно не так багато створює піни, як можливо звикли.

Обіцяють швидкий ріст та запобігання випадінню волосся. Користуюсь вже другий місяць, помітила що волосся дійсно менше випадає, а от рости поки швидше не почало.

Екстракт кропиви і кінського каштану забезпечують зміцненню волосяних фолікул і запобігають випадінню, як зазначають на упаковці.

Ефеект після миття і сушіння, суперовий, як для мого волосся, ( тонке і злегка завивається) , об'єм і легкість зберігаються декілька днів, легко розчісується.

Хочу зазначити що пройшло два місяці, а я використала лише половину! Пляшки, до речі з зручним дозатором. Для нанесення необхідна невелика кількість , так як шампунь густий по консинстенції. Тримати після в спінення хвилин 7, тому одразу діє як бальзам і маска. Шампуню достатньо одного, без додаткових засобів.

Дуже задоволена, зручно і економно.

Виробник #Турція