katebondarrrenko

Огляд на подарунок від бренду MAREVE 🌸

Огляд на подарунок від бренду MAREVE 🌸

Спойлер - I’m in love 💕

У подарунковому боксі знаходились:

  1. Парфумований скраб для тіла з шимером "Rose Wine";
  2. Парфумований гель для душу "Rose Wine”;
  3. Міст для тіла парфумований з феромонами "Rose Wine";
  4. Парфумоване рідке мило для рук "Rose Wine";
  5. Бомбочка-гейзер ароматична "Cherry Liqueur".

Тестувала продукти 3 дні. Одразу хочу зазначити, що за цей час я не виявила будь-яких алергічних реакцій на шкірі. Якщо виявлю нові зауваги - я одразу оновлю інформацію у цьому дописі.

Огляд на подарунок від б�ренду MAREVE 🌸

Розпочну з того продукту, який сподобався мені найбільше - це парфумований скраб для тіла.

  • Запах - квітковий, захоплюючий, солодкий з деревною ноткою, яка додає дороговизни аромату. Пахне вся ванна кімната;
  • Після використання шкіра м'яка, зволожена. Відчувається, що скраб містить доглядові олії;
  • Гранули невеликі, не царапають шкіру.
  • Солодкий, квітковий аромат, що залишається на шкірі після душу;
  • Як гель для душу він виконує свої "обов'язки" на всі 100. Добре очищує, не стягує шкіру;
  • Гарно піниться.
  • Дуже здивувало мило для рук. Що може бути такого у звичайному милі? Але запах... особисто для мене ось ця деревна нотка відкрилась найбільше у цьому продукті;
  • Руки пахнуть до наступного миття;
  • Дуже ніжне та комфортне, не сушить шкіру, приємно зволожує;
  • Очищує без відчуття стянутості.
  • Запах - дуже насичений, солодко-квітковий. Одразу після нанесення мені "душнив", проте після вбирання починає цікаво розкриватися;
  • Досить стійкий, відчувається як на шкірі, так і на одязі чи волоссі;
  • У кого була "туфелька" від Carolina Herrera, зможе знайти спільні нотки з цим ароматом;
  • Шиммеру на шкірі не помітила;
  • Не дуже сподобався розпилювач. Хотілося легкої димки, а виходить агресивний "пшик".

На жаль, я не змогла повністю оцінити даний продукт, так як у мене вдома тропічний душ, а не ванна. Вирішила не розпаковувати, аби просто протестувати і вилити воду, а зберегти та подарувати комусь, хто точно зможе цю бомбочку оцінити. А її оцінити, повірте мені, є за що...

  • Вишневий бум, з глибокими, чуттєвими деревними нотками. Аромат заповнив увесь простір в кімнаті, а я її навіть не відкривала, просто один раз дістала з коробки;
  • Помітила, шо продукт забарвлений у спокійні, неагресивні кольори, що безумовно є плюсом;
  • Зверху має сріблясте напилення, вода буде гарно блистіти.

У мене залишилось позитивне враження від використання. Аромати продуктів солодкі, квіткові, гурманські, з дорогим, цікавим звучанням. Ніби знаходишся серед тисячі квітучих сакур. Після прийняття душу настрій підіймається, відчуваєш себе доглянутою та впевненою у собі.

Упакування - просте, проте у той же час лаконічне, чудово впишеться у інтер'єр будь-якої ванної кімнати.

Я із задоволенням продовжу користуватися лінійкою і далі.